HİZMETLER
Radyant Isıtma/ Radiant Heating


RADYANT ISITMA

Isıtma işlemini konveksiyon (yayılma ) yolu ile yapan cihazlardır. Bu cihazlarda ortam ısıtması öncelikli olmayıp ortamda bulunan insanların ve/veya genel olarak canlıların ısıtılması temel amaçtır. Örnek olarak yarı açık mahaller (kafe, restoran, v.b.). 

Bu şekildeki ısıtmanın kaynağı ve örneği kış aylarındaki soğuk fakat güneşli günlerde güneş ışınları ile göreceli olarak ısınma hissidir. 

Bu cihazlar genellikle doğalgaz ve elektrik gibi bir enerji kaynağını kullanarak ortama bu enerjiyi yayarlar. Anlık konfor şartlarını sağlaması sebebi ile ihtiyaca yönelik çalıştırıldıklarında önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlayan cihazlardır.RADIANT HEATING

 

Devices that perform the heating process by means of convection (diffusion). In these devices, heating the environment is not a priority, but the main purpose is to warm the living creatures in the environment (cafe, restaurant etc.).


The source and example of heating with this method is the feeling of partial warming by sunlight on cold but sunny days in winter.


These devices generally emit heat to the environment using an energy source such as natural gas and electricity. Thanks to providing instant comfort conditions, they provide significant energy savings when they are operated according to need.