HİZMETLER
Turnike ve Bariyer Sistemleri/ Turnstile and Barrier System

TURNİKE SİSTEMLERİ


Turnikeli geçiş kontrol sistemleri, access kontrol sistemleri içerisinde en önemlilerinden biridir. Geçiş kontrol amacına yönelik olan turnike seçimi orada uygulanmak istenen güvenlik sistemi ile bağlantılıdır. Farklı çeşitlerde ki turnikeler ile firmalara giriş - çıkış saatleri, ziyaretçiler, yemekhaneler, stadyumlar, vb. gibi bir çok yer kontrol altına alınabilir. İsteğe göre turnikelerin üzerine parmak izi okuyucu, kart okuyucu veya yüz tanıma okuyucuları monte edilir. Turnike çeşitlerini, tripod turnikeler, hızlı geçiş turnikeleriü, boy turnikeleri ve vip turnikeler olarak 4 ana başlıkta toplayabiliriz. PLAKA TANIMA SİSTEMİ- PLAKA OKUMA SİSTEMİ

Otomatik Geçiş Sistemi ile otopark giriş ve çıkışlarınız beklemeksizin daha konforlu daha güvenli! Otomatik Geçiş Sistemi 10 metreye kadar alıcı antenlerle araç camındaki UHF etiketini (ya da plaka üzerindeki UHF Tag) okur. Otoparkınıza kumanda, kart vs. gibi rahatınızı bozan unsurlar olmaksızın giriş çıkışınızı sağlar. Türkçe program ile de otoparkınızın giriş ve çıkışları kontrol altına alır. Otomatik Geçiş Sistemi UHF okuyucu, okuyucuya bağlı antenler kapı/ bariyer açma ünitesi, araçlar için UHF Etiket/ Tag ve yazılımlardan oluşan alternatiflere göre ekonomik ve güvenli bir sistemdir.
Plaka tanıma sistemi
•Gece gündüz 7/24 her koşulda çalışabilme
•Bilet verme makinası ile entegre çalışıp, bilet alacak araçların plakalarını otomatik olarak park biletlerinin üzerine yazma 
•180 km/s hızla hareket eden araç plakalarını tanıma- %95 doğru tanıma
•Latin harfli dünya plakalarını tanıma.MANTAR BARİYER

Darbeye ve hava koşullarına dayanıklı Hidrolik Mantar Bariyerler, ileri teknolojisiyle Avrupa normu 304 Kalite Paslanmaz borulardan üretilmektedir. Bariyerlerin çapı ve yüksekliği, alanın gereksinimlerine ya da istenen güvenlik düzeyine göre değişkenlik göstermektedir. Elektronik özelliği sayesinde, yükseltme/alçaltma işlemi her tür kart okuyucu, uzaktan kumanda, parmak izini tanıyan biyometrik okuyucular, otomatik plaka tanıma sistemi veya basit bir kontrol düğmesiyle dahi, herhangi bir giriş kontrol sistemi aracılığıyla kontrol edilebilir. Bunun yanı sıra sisteme; manyetik loop dedektörler, fotoseller, yanıp sönen ışıklar veya kırmızı/yeşil trafik ışığı gibi emniyet aksesuarları kolayca entegre edilebilir. 
BLOK BARİYER

Road Blocker (Blok Bariyer) her türlü araçlı saldırıya karşı, askeri tesisler, devlet binaları, elçilikler, üretim tesisleri, petrol rafinerileri, oteller, havaalanları ve stadyum gibi giriş-çıkışın kontrollü ve güvenli yapılması gereken alanlarda en yaygın kullanılan sistemdir. Sistem sadece araç çarpmalarına dayanıklı bir kasa olarak tasarlanmamış aynı zamanda sistemle ilgili tüm aksamlar da gerçekleşebilecek saldırılara karşı güçlendirilmiştir. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde Blocker Sistemi en yoğun yerlerde bile kesintisiz çalışmaktadır. Bu sistem, Mantar Bariyer ve diğer bariyer ler ile senkronize edilerek olası saldırılarda savunmayı en üst düzeyde tutarak, araçların güvenli bir şekilde bölgeye girişini sağlamaktadır.KOLLU BARİYER

Kollu Bariyerler estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen paslanmaz çelik dış kabini ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Bariyerlerin üzerindeki fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir. Böylece olası kazalar önlenmiş olur. Çalışma hızı da kullanıcının ihtiyacına yönelik ayarlanabilir. Bariyer istenirse uzaktan kumanda, manuel buton, kart okuyucu gibi alternatif aksesuarlarla kumanda edilebilir, giriş genişliğine bağlı olarak farklı kol uzunlukları kullanılabilir.MANUEL VE OTOMATİK YER TUZAĞI

Yer tuzağı otopark, alışveriş merkezleri, siteler vb. alanların araç giriş-çıkış noktalarında ulaşımın tek yönde yapılmasını sağlayıp, hızlı ve güvenli bir geçiş ortamı oluşturur. Bu sistemin amacı ters istikamette araç geçişini engellemektir. Bu özellik istenildiğinde pasif hale getirilebilir.

Mevcut geçiş düzenine aykırı hareket eden araçlar, Manuel Yer Tuzakları, birbirinden bağımsız bıçakları sayesinde engellenip, herhangi bir suikast girişiminde lastik hasarına neden olmaktadır. Bıçaklar 7 cm olup, müşteri taleplerine göre özel ölçülerde üretim yapılabilmektedir. Bu bıçaklarda çarpmayla ortaya çıkan ses şiddeti, özel kauçuklarla azaltılmıştır. Ürün boyası olarak, kalite anlayışımızdan dolayı dış etkenlere dayanıklı epoksi boya veya elektrostatik toz boya kullanılmaktadır. Aynı zamanda Otomatik Yer Tuzağısisteminde elektrik kesintisi halinde üründen %100 verim alabilmek için manuel kol aparatı geliştirilmiştir.

TURNSTILE AND BARRIER SYSTEMTURNSTILE SYSTEM

Turnstile access control systems are one of the most important access control systems. The selection of turnstiles for access control purposes is linked to the security system that is desired to be implemented there. Optionally, fingerprint reader card reader or face recognition readers can be installed on the turnstiles. We can collect turnstile types under 4 main headings as tripod turnstiles, speed gate turnstiles, height turnstiles and VIP turnstiles.


PLATE RECOGNITION SYSTEM - PLATE READING SYSTEM


With the Automatic Pass System, your parking entrances and exits are more comfortable and safer without waiting! Automatic Transition System reads the UHF tag on the vehicle window with receiver antennas up to 10 meters. It allows you to enter and exit your car park without disturbing your comfort, such as a control or card. With the Turkish program, the entrances and exits of your car park are taken under control. Automatic Access System It is an economical and safe system consisting of UHF reader, antennas connected to the reader, door / barrier opening unit, UHF Label for vehicles and software.

 

Plate recognition system

•Ability to work in all conditions, day and night, 24/7

•Working integrated with the ticket dispenser and automatically writing the license plates of the vehicles that will buy tickets on the parking tickets.

•Recognition of license plates moving at 180 km /h - 95% accurate recognition

•Recognition of Latin lettered world license plates.


RISING BOLLARD

Hydraulic Bollards, resistant to impact and weather conditions, are produced from European standard 304 quality stainless pipes with advanced technology. The diameter and height of the barriers vary according to the requirements of the area or the desired security level. With its electronic feature, the process of raising/ lowering can be controlled by any type of card reader, remote control, biometric readers that recognize fingerprint, automatic license plate recognition system or any access control system, even with a simple control button. In addition, safety accessories such as magnetic loop detectors, photocells, flashing lights or red/ green traffic lights can be easily integrated into the system.


ROAD BLOCKER

Road blocker is the most widely used system in areas such as military facilities, government buildings, embassies, production facilities, oil refineries, hotels, airports and stadiums where entry and exit must be controlled and safe against any vehicle attack. The system is not only designed as a case resistant to vehicle crashes, but also all components related to the system are strengthened against possible attacks. With its hydraulic operating system, the Blocker System works uninterruptedly even in the busiest places. This system is synchronized with the rising bollard and other barriers, keeping the defense at the highest level in possible attacks, allowing vehicles to enter the area safely.


BOOM BARRIER

Boom Barriers have international standards and quality with their aesthetic appearance, stainless steel outer cabinet not affected by weather conditions and powerful engine. Thanks to the photocells on the barriers, the passage of the vehicle is detected and the lowering of the barrier arm is prevented until the vehicle passes. The working speed can also be adjusted according to the user's needs. If desired, the barrier can be controlled with alternative accessories such as remote control, manual button, card reader, and different arm lengths can be used depending on the width of the entrance.


MANUAL AND AUTOMATIC GROUND TRAP


The ground trap creates a fast and safe transition environment by providing one-way transportation at vehicle entry-exit points of areas such as parking lots, shopping malls, and sites. The purpose of this system is to prevent vehicle passage in the opposite direction. This feature can be disabled if desired.

 

Vehicles that act contrary to the existing transition pattern are blocked by the independent blades in the manual ground traps and cause tire damage in any assassination attempt. The blades are 7 cm and can be produced in special sizes according to customer demands. The sound intensity caused by the impact on these blades has been reduced with special rubbers. As a product paint, epoxy paint or electrostatic powder paint resistant to external factors is used due to our understanding of quality. At the same time, a manual arm apparatus has been developed in order to get 100% efficiency from the product in the event of a power failure in the automatic road trap system.