HİZMETLER
Bahçe Sulama/ Garden Irrigation System


BAHÇE SULAMA


Bahçe, modern hayatta insanları doğayla bir araya getiren yaşam alanının bir bölümüdür. Bakımsız bir bahçe ise hem kullanışsız hem de kötü bir manzaraya neden olur. Özellikle çiçek ve bitkilerin düzenli sulamaya ihtiyacı vardır. Günümüzde aile bireylerinin, iş ve okul nedeniyle sürekli bahçe ile ilgilenmesi mümkün olmuyor. Özellikle büyük bir bahçe söz konusuysa düzenli bakım daha da zor. İnsanların bu ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen bahçe sulama sistemleri modern dünya için oldukça pratik çözümler sunmaktadır.


Bahçe sulama sistemleri, bahçelerin sulama hortumuna ve personele ihtiyaç duyulmadan, bahçede bulunan çim ve bitkilerin ihtiyacı olan suyu otomatik olarak, istenen miktar ve zamanlarda verilmesini sağlayan sisteme denir.


Sulama zamanlayıcıları ile kontrol edilen elektrikli veya pilli vanalar, su geçişini kontrol eder. Bu vanaların üzerine monte edilen ana boru ve ekleme malzemeleri sayesinde su geçişi başlar ve belirlenen noktalardaki sprey başlıklar ile sulama işlemi gerçekleşir.
GARDEN IRRIGATION SYSTEM


The garden is a part of the living space that brings people together with nature in modern life. A neglected garden causes both an unusable and a bad view. Especially flowers and plants need regular watering. Today, it is not possible for family members to take care of the garden all the time due to work and school. Regular maintenance is even more difficult, especially when it comes to a large garden. Garden irrigation systems, developed in line with these needs of people, offer very practical solutions for the modern world.

 

Garden irrigation systems are called systems that provide the water needed by the grass and plants in the garden automatically, in the desired amount and times, without the need for irrigation hoses and personnel.

 

Electric or battery operated valves controlled by irrigation timers control water. Water passage starts thanks to the main pipe and attachment materials mounted on these valves. The irrigation process takes place with the spray heads at the determined points.