HİZMETLER
Hırsız Alarm Sistemleri/ Intruder Alarm System

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ


Hırsız alarm sistemleri soygun ve hırsızlık girişimlerine karşı geliştirilmiş günümüzde kullanılan en gelişmiş güvenlik sistemlerindendir. Hırsız alarm sistemi fiyatlarının makul seviyelere inmesine paralel olarak evlerde, küçük büyük her türlü işyerinde çok sık olarak kullanılmaya başlanmış ve artık bir lüks değil bir ihtiyaç haline dönmüştür. 

Günümüzde hırsız alarm sistemleri kablolu alarm sistemleri ve kablosuz alarm sistemleri olarak iki farklı yapıda bulunmaktadır.

Kablolu alarm sistemleri daha ekonomik iken kablosuz alarm sistemleri kolay kurulum ve estetik sağlayabilirler. Bir alarm sistemi ekipmanları pır dedektör, manyetik kontak, harici ortam ışıklı siren, keypad, alarm paneli, cam kırılma dedektörleri, duman ve yangın dedektörleridir.

INTRUDER ALARM SYSTEMIntruder alarm systems are among the most advanced security systems used today, developed against robbery and theft attempts. In parallel with the lowering of the intruder alarm system prices to reasonable levels, it has started to be used frequently in homes, small and large businesses, and it has turned into a necessity rather than a luxury.

 

Today, intruder alarm systems are available in two different forms as wired alarm systems and wireless alarm systems.

 

Wired alarm systems are more economical, while wireless alarm systems can provide easy installation and aesthetics.

 

The equipments of an alarm system are detector, magnetic contact, siren with external light, keypad, alarm panel, glass break detectors, smoke and fire detectors.