HAKKIMIZDA

AIRCON OLARAK BİZ

AIRCON MÜHENDİSLİK ısıtma, soğutma, havalandırma ve enerji verimliliği alanlarında, mekanik taahhüt, projelendirme, danışmanlık ve teknik ekipman tedariki hizmetleri vermek üzere 2015 yılı içerisinde kurulmuştur. Kurucularının, ilgili sektörlerdeki yirmi yılı aşkın bilgi ve deneyim birikimini bir araya getirmesi ile ortaya çıkan AIRCON firması, İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü içinde hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana, hızlı ve istikrarlı bir büyüme çizgisi yakalamış olan AIRCON, ülke genelindeki ısıtma, soğutma, havalandırma ve enerji sektörlerinde adından sıkça söz ettiren bir şirket olmayı başarmıştır.

Taahhüt sektöründe kullandığı ürünlerinde, enerji verimliliğine, dayanıklılığa, güvenilirliğe, sürdürülebilir teknolojiye ve fiyat açısından rekabetçi olmaya özen gösteren AIRCON, Türkiye ve dünya genelindeki yatırımcı ve mekanik taahhüt firmalarına kurumsal çözüm ortaklığı imkanı sunup, sahip olduğu dinamik vizyonunu sürekli yenileyerek ve geliştirerek paylaşmaktadır. AIRCON' un ana hedefleri, ürün ve satış sonrası hizmet kalitesini sürekli geliştirmek, ürün çeşitliliğini artırarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarının tek sağlayıcısı olmak ve bunların neticesinde en yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayarak AIRCON’a olan bağlılığı artırmak ve pazarda lider konuma gelmektir. Bu hedeflere ulaşırken, en temel politikamız ise, sektörde katma değer sağlayıp kalıcı olmaktır.

VİZYONUMUZ

HVAC sektöründe yapılan projelendirme ve taahhüt hizmetlerinde teknoloji ve kaliteyi ön planda tutarak müşterilerinin ihtiyacı olan sistemleri en rantabl şekilde çözmeyi amaçlamaktayız.

MİSYONUMUZ

Hızla gelişen dünyada ve artan enerji maliyetlerine karşı, konfor ve proses iklimlendirme uygulamalarında; müşteri memnuniyeti odaklı, yenilikçi, hızlı, doğru, verimli uygulanabilir projeler hayata geçirmek.